В Україні дефіцит євровалюти

Охочі купити євро у великій кількості - в обмінниках останніми днями вертають з порога.

Насамперед сутужно тим, хто брав кредит європейськими грошима і змушений повертати борг. Страждають і ті, хто змушений виїжджати до Євросоюзу без євро у гаманцях.

Купити євро останніми днями в столиці проблема. В обмінних пунктах їх або немає, або сума зовсім незначна.

В одному з кіосків нам запропонували лише 5 євро. Касир розповідає, що купити європейську валюту останніми днями охочих дуже багато, а самої валюти - обмаль. Причини вбачає у тому, що євро подорожчало і люди поспішають вкладати свої заощадження.

Євро в різних обмінниках продають від 7 гривень 18 копійок до 7 гривень 26-ти копійок.

Ще один обмінник, пропонують лише 70 євро.

Євро зникло з обмінників, бо в Україні ця валюта досі була менш популярною за долар і в банках просто не виявилось достатньої кількості банкнот для задоволення попиту, який стрімко зріс за останній тиждень.

Андрій Пономарьов, співробітник одного з банків розповідає.Причина нинішнього ажіотажу навколо євро повязана з тим, що ця валюта стала популярнішою після того, як наприкінці вересня Центральний банк США знизив облікову ставку долара на пів відсотка.

Євро в достатній кількості в обмінниках з’явиться вже найближчими днями запевняє банкір.

Долар став нестабільним і поступово втрачає статус світової валюти, переконаний він. Українцям зберігати заощадження він радить в банківських металах - це, переконує, навіть вигідніше, ніж депозит у євро.

ВідеоВ Україні дефіцит євровалюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: