В Україні дешевшають авто

Через падіння продажів в Україні багато автодилерів йдуть на значне зниження цін на нові автомобілі.

За інформацією газети "Дело", на початку жовтня першою про своє бажання знизити ціни заявила компанія "Кіа Моторс Україна".

У деяких випадках покупці корейських автомобілів могли одержати знижку в 10 тисяч гривень. Своє рішення дилер пояснив бажанням рухатися в руслі світових тенденцій, де спостерігалося значне падіння цін на нові автомобілі.

Майже одночасно про зниження цін на свої автомобілі заявили в Ford, надавши потенційним покупцям знижки у розмірі до 25 тисяч гривень.

Як зазначає видання, найскладніше за інших в даній ситуації було продавцям автомобілів преміум-класу. Продажі люксових автомобілів істотно знизилися у світлі зростаючої популярності бюджетних машин, а також тих, що були у користуванні, через брак достатньої кількості коштів у потенційних покупців нових авто.

Щоб якось зреагувати на стрімке зниження попиту на автомобілі класу люкс, компанія Porsche запропонувала знижку на всі автомобілі поточного модельного ряду у розмірі 9%. Якщо врахувати ціну самих машин, то дисконт виявився більш ніж істотним. Наприклад, Porsche Cayenne Turbo подешевшав відразу на 11 тисяч євро.

Також не стали утримувати на колишньому рівні ціни більшість японських автовиробників: Suzuki, Mitsubishi, Subaru і Toyota майже одночасно зробили свої автомобілі доступнішими.

У той же час, як пише "Комерсант-Україна", найбільший в Україні Запорізький автомобільний завод скорочує виробництво на 40%. У п`ятницю основний власник корпорації "Укравто", що володіє підприємством, Таріел Васадзе заявив, що компанія переглядає плани у зв`язку із зниженням продажів.

Зниження продажів на рідному ринку "Укравто" планує частково компенсувати за рахунок посилення позицій за кордоном. У п`ятницю компанія повідомила про підписання контрактів на постачання близько 40 тис. автомобілів Lanos до Росії і 14 тис. машинокомплектів для підприємства General Motors до Єгипту.

"Ми маємо переорієнтовуватися на ринки, не схильні до серйозного спаду", - цитує віце-президента "Укравто" Олега Папашева прес-служба корпорації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: