Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні до кінця року подорожчає цукор

Підвищення цін можливе на більшому рівні, ніж у 2019 році.

В Україні до кінця 2020 року очікується зростання до 10% ціни на цукор.

Про це заявив генеральний директор Pro-Consulting Олександр Соколов, повідомляє AgroPortal.

"Ціна на цукор в Україні прогнозовано зросте, адже разом із ростом попиту навесні розпочнеться його подорожчання. Однак, прослідковуючи тенденції за індексом споживчих цін за 2019 рік, це не є сигналом дефіциту як хронічного явища", - сказав Соколов.

За його словами, основною причиною здороження може стати менша врожайність через скорочення на 30% посівної площі під цукровий буряк у 2019 році та рецесія виробництва.

Натомість, у 2018 році спостерігалося перевиробництво цукру, що дозволило знизити ціни, тому підвищення цін можливе на більшому рівні, ніж у 2019 році, але не більш ніж на 2-3%.

"Основною відмінністю була сезонність цін на цукор. Через те, що сезон цукроваріння починається в серпні-вересні, ціни в попередніх місяцях зростали", - підсумував експерт.

Нагадаємо, у січні 2020 року показник інфляції на споживчому ринку України знизився до 3,2% у річному вимірі.

На споживчому ринку в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. Найбільше (на 6,6%) подорожчали овочі. На 1,4-0,3% зросли ціни на кисломолочну продукцію, яловичину, продукти переробки зернових, молоко, сири, безалкогольні напої, хліб. Водночас на 1,5-0,3% подешевшали яйця, цукор, свинина, рис, риба та продукти з риби, соняшникова олія. 

Відео Хитромудрий візок та кольорові цінники: які "пастки" у супермаркетах змушують купувати більше

Маркетологи розставляють свої пастки в супермаркетах, які діють на всі органи чуття: смак, слух, нюх, зір, дотик. В арсеналі маркетологів - спеціальна викладка товарів, музика, смачні запахи, яскраві кольори цінників і магічне слово "акція". На які ще гачки потрапляють покупці - дивіться у сюжеті.  

Хитромудрий візок та кольорові цінники: які "пастки" у супермаркетах змушують купувати більше

Залиште свій коментар

Вибір редакції