В Україні дорожчає мобільний зв'язок

Одразу два найбільші мобільні оператори України оголосили підвищення розцінок на свої послуги.

Як пише газета "Дело" (№213 від 20 листопада), компанія "МТС-Україна" підвищує вартість відправки SMS-повідомлення в 19 тарифних планах. Якщо зараз вона становлять 20-30 копійок, то з 1 грудня підвищиться до 37 копійок.

"Текстові повідомлення вже давно перестали бути недорогим замінником голосу, особливо зважаючи на тарифи, що постійно знижуються, на голосовий зв`язок. Зараз відправлення повідомлень потрібне лише для окремих категорій користувачів, для яких ми залишили можливість замовляти SMS оптом з вартістю до 0,07 грн.", - пояснюють підвищення тарифів у прес-службі оператора.

Експерти не виключають, що рішення про підвищення тарифів на SMS було прийняте "МТС-Україна" у зв`язку з економічною кризою.

"Одним з його наслідків стало зміцнення долара до валют країн, в яких МТС веде свою діяльність", - пояснює аналітик інвесткомпанії "Велес Капітал" Ілля Федотов. – "Причому найбільш істотне ослаблення відзначалося щодо російського рубля і української гривні – середнє значення курсів цих валют у третьому кварталі, порівняно з іншими, впало по відношенню до долара на 2,6 і 13% відповідно".

В результаті в третьому кварталі 2008 року чистий прибуток компанії в Україні скоротився на 21,8% - до 74,3 млн. доларів.

Про подорожчання вартості своїх послуг заявив і "Київстар". З 20 листопада він підвищує вартість переказу грошей з одного мобільного рахунку на іншій.

Раніше вартість переказу становила 25 коп. при необмеженій кількості транзакцій за місяць. За новими правилами, починаючи із 101-ої транзакції протягом календарного місяця, переказ коштуватиме 1 грн.

За словами начальника відділу внутрішніх комунікацій і зв`язку з громадськістю "Київстару" Юлії Шиліної, оператор вдається до таких заходів для запобігання фактам зловживання послугою "Переказ грошей", пов`язаних із стягуванням плати з абонентів за поповнення рахунку третіми особами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: