В Україні дозволили держзакупівлі бензину без тендерів

Депутати підтримали введення "акцизних марок" для бензину та дозволили безтендерні держзакупівлі пального.

Депутати Верховної Ради прийняли закон, що дозволяє юридичним особам, які займаються господарсько-комерційною діяльністю, закупівлю за державні кошти без тендерів нафти, нафтопродуктів для подальшого перепродажу або переробки.

За ухвалення відповідного законопроекту в цілому сьогодні проголосували 265 депутатів при необхідних 226.

Без тендерів також можна буде здійснювати закупівлю послуг з переробки, виробництва, транспортування, вантажних перевезень, зберігання, зливу/наливу, інспекції кількості та якості, митно-брокерських послуг, інформаційно-аналітичних, фінансових та послуг страхування.

Також сьогодні, 8 липня, парламент ухвалила Закон "Про впорядкування обігу нафтопродуктів" народного депутата від НУНС Михайла Полянчича. Закон регулює питання маркування підакцизних нафтопродуктів маркерами акцизного податку з метою контролю за сплатою акцизного податку, посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом підакцизних нафтопродуктів на території України.

Згідно із законом, маркування підакцизних нафтопродуктів - це додавання маркерів акцизного податку до підакцизних нафтопродуктів. Наявність і точна концентрація маркерів у нафтопродуктах визначається тільки за допомогою спеціальних реагентів та приладів, що дає змогу ідентифікувати будь-який вид підакцизного нафтопродукту для здійснення контролю сплати акцизного податку.

Читайте також:

Державні установи закуповують бензин по 15 грн за літр

В Україні бензин продаватимуть з "акцизною маркою"

В Україні знову подорожчає бензин

Кабмін знизив ціновий коридор для бензину

Парадокс на українських АЗС - під виглядом 92-го бензину продають 95-й

Українці стали менше купувати якісний бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: