Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні дозволили використовувати смартфони та планшети замість касових апаратів

Фіскали внесли до реєстру новітні моделі касових апаратів.

Державна фіскальна служба поповнила реєстр касових апаратів 8 новими моделями. Відтепер продавці можуть проводити розрахункові операції за допомогою планшета або смартфона.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

До списку щойно затвердженних касових апаратів увійшли 7 моделей українських компаній та одна розроблена у ДФС система "електронного чеку". Ця система дозволить продавцям здійснювати операції з продажу товарів за допомогою спеціальних програм на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Раніше такі операції проводилися винятково за допомогою касових апаратів, на придбання та обслуговування яких малому бізнесу доводилося витрачати додаткові кошти.

"В основу системи "E-Receipt (e-Чек) електронний чек" покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів", – повідомляють фіскали.

Ця система, дозволить продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті.

Новітні моделі поки використовуватимуться в тестовому режимі, який триватиме до 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав традиційні касові апарати "голкою, на котру посадили український бізнес" та пообіцяв замінити їх альтернативними методами, використанням смартфонів та планшетів.

ВідеоСмартфони замінять касові апарати

Касові апарати – на смітник історії! Їм на зміну прийдуть смартфони і планшети, у всякому разі – так обіцяють урядовці. Кабмін вирішив спростити роботу малому та середньому бізнесу. Тепер замість купівлі касового апарата і його реєстрації, вистачить придбати спеціальну програму для смартфону.  

Смартфони замінять касові апарати

Залиште свій коментар

Вибір редакції