В Україні кількість телефонних абонентів значно перевищила кількість населення

В Україні кількість телефонних абонентів значно перевищила кількість населення

Кількість сім-карток на чверть перевищує кількість населення / Фото: Сегодня

Найбільше абонентів мають "Київстар" та "МТС".

На сьогоднішній день в Україні налічується 57,49 млн абонентів мобільного зв'язку, що на 25% більше, ніж кількість громадян, підрахували в компанії iKS Consulting.

За її даними, 25,96 млн абонентів (частка ринку 45,2%) користуються послугами оператора "Київстар". Абонентська база його найближчого конкурента, "МТС Україна", на кінець минулого року склала 20,42 млн абонентів (частка ринку 35,6%).

Третій за кількістю користувачів оператор мобільного зв'язку "Астеліт" (бренд life :)) майже не змінив кількість абонентів - до кінця року вона складала 7,95 млн (частка ринку 13,9%).

Нагадаємо, за січень-грудень 2012 компанії, які надають послуги мобільного зв'язку, стаціонарного та інтернету, отримали доходи в розмірі майже 52,3 мільярда гривень, що на 2 мільярди гривень більше, ніж за 2011 рік, повідомили у Держслужбі спецзв'язку та захисту інформації.

За даними відомства, найбільшу питому вагу в загальній сумі доходів від послуг зв'язку, займають доходи, отримані від надання послуг рухомого мобільного зв'язку - 60,4% (31,59 млрд грн).

Повʼязані теми:

Наступна публікація