В Україні компенсують вартість дитячих гуртків. Як отримати гроші

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні компенсують вартість дитячих гуртків. Як отримати гроші

pixabay.com

Найголовніше зберігати платіжки за розвивальні дитячі гуртки.

Від початку 2019 року в Україні запрацювала програма компенсації вартості розвивальних дитячих гуртків. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"З 1 січня 2019 року ті батьки, які займаються розвитком дитини, мають право на податкові пільги на гуртки, дитячі садки та інші програми навчання", - написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман. 

Своєю чергою, міністр юстиції Павло Петренко уточнив, що кожен з батьків, хто витратився на навчання дитини, будь-то одноденний семінар, спортивна секція чи навіть коледж – має право на компенсацію від держави.

За його словами, уряд компенсує 18%. Петренко розповів, які документи потрібні, щоб отримати податкову знижку:

"Вам необхідно щомісячно збирати квитанції по оплаті послуг того персоналу, який вчить дитину в гуртку. Друге, у свого роботодавця станом на кінець року взяти довідку про ваші всі доходи, які ви маєте за місцем роботи. Третє, подати в державну фіскальну службу по місцю своєї реєстрації податкову декларацію".

Податкова порахує 18% від ваших витрат, як вже частково сплачений у наступному році сплачений податок на дохід фізичних осіб. Тобто, у батьків із зарплати відповідну суму в казну вже не стягуватимуть.

Раніше повідомлялося, що від початку 2019 року в Україні запрацювала нова соціальна програма "муніципальна няня". Тепер держава буде частково компенсувати батькам витрати на няню для дітей до 3 років.

Як зекономити на навчанні дитини та які документи необхідно зібрати для компенсації

Як зекономити на навчанні дитини та які документи необхідно зібрати для компенсації
Наступна публікація