В Україні квитки на потяги можна буде роздруковувати вдома

Після оплати квитка в Інтернеті пасажир отримає цифровий код, після пред'явлення якого він оформляє свій квиток у будь-якій касі "Укрзалізниці" у будь-який день.

Залізничний квиток можна буде купити в Інтернеті і роздрукувати вдома на принтері. Про це повідомляє Державна адміністрація залізничного транспорту "Укрзалізниця".

"Укрзалізниця" має намір до вересня забезпечити провідників поїзда №80/79 "Київ - Дніпропетровськ" пристроєм зчитування електронного квитка для посадки пасажирів з таким квитком без попереднього його обміну в залізничній касі. Такий режим посадки діятиме в експериментальному режимі.

Таким чином, пасажири поїзда не матимуть необхідності міняти перед посадкою електронний квиток на звичайний у залізничній касі.

"Це означає, що пасажирові не потрібно буде звертатися до касирів, достатньо просто з паперовою роздруківкою Інтернет-квитка підійти до провідника, що матиме спеціальний зчитувальний пристрій", - повідомив заступник генерального директора "Укрзалізниці" Леонід Лобойко.

З початку впровадження послуги купівлі квитків в Інтернеті пасажири оформили за її допомогою 120 тисяч місць, а всього замовляли понад 140 тисяч.

1 етап програми з бронювання місць через Інтернет з подальшим оформленням квитка в касі "Укрзалізниця" ввела 22 грудня 2008 року.

2-й етап програми з онлайн-оформлення проїзних документів з можливістю оплати в Інтернеті повної вартості квитка було введено 30 березня 2009 року.

Оформити замовлення на електронний квиток можна на сайті www.e-kvytok.com.ua.

Після оплати квитка в Інтернеті пасажир отримує унікальний цифровий код, після пред'явлення якого він оформляє свій квиток у будь-якій касі "Укрзалізниці" у будь-який день до відправлення свого поїзда.

Через Інтернет здійснюється замовлення квитків за повну вартість і дитячих; безкоштовні й пільгові проїзні документи оформляються виключно в касах.

Читайте також:

Через аномальну спеку українська залізниця стане повільнішою

Уряд затвердив фінплан "Укрзалізниці" з доходом у 43 млрд гривень

"Укрзалізниця" призначила нові потяги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: