В Україні майже не залишилося стабільних банків

Жоден український банк експерти не назвали "ідеальним" чи "хорошим". В той же час, всі банки ще мають теоретичну надію на "одужання".

В Україні залишилося тільки 8 стабільних банків.

Про це йдеться в рейтингу найбільших українських банків, який репрезентувала "Економічна правда".

Під час його складання було оцінено 27 найбільших українських банків шляхом опитування авторитетних інвестиційних компаній.

За підсумками рейтингу, банки можна умовно поділити на декілька груп за такими рівнями: ідеальний, хороший, стабільний, середній, поганий, безнадійний.

Варто зазначити, що до перших двох груп не потрапив жоден з українських банків. До групи "стабільних" банків увійшло 8 банків.

До першої п'ятірки рейтингу входять банки: "Райффайзен банк Аваль", "Укрсиббанк", "Укрсоцбанк", "Укрексімбанк", "ВТБ Банк".

Не зважаючи на істотні проблеми в певних банках, до найнижчої категорії не потрапив жоден з 27 найбільших українських банків. Поганим стан справ визнано у 5 наступних банках: "Надра банку", банку "Фінанси і кредит", "Укрпромбанку", "Укргазбанку" та банку "Родовід".

Ще 13 установ потрапили до групи банків з середнім рівнем, тобто таких, які мають певні проблеми та труднощі, але існує можливість для їх подальшого розвитку та виходу з кризи.

Читайте також:

Світова фінансова криза перетвориться на гуманітарну катастрофу

Економіка України скотилася до рівня 1997 року

НБУ заборонив банкам зменшувати відсотки за депозитами

Заступник Тимошенко запропонував змінити фінансову систему світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: