Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні майже 120 тисячам аліментникам заборонили виїжджати за кордон

Загалом, з початку року державні виконавці Мін'юсту стягнули 1,1 млрд грн аліментів.

В Україні 118,1 тисячі неплатникам аліментів заборонили виїжджати за кордон.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

За даними міністра, 119,1 тисячі аліментників обмежені у праві керування автомобілем, користування зброєю та полювання. 8 778 боржників оголошено у розшук.

Петренко зазначив, що дієвим інструментом у стягненні боргів з аліментів є суспільно корисні роботи. Службовці Мін'юсту склали 13 911 відповідних протоколів щодо аліментників. Направлено до суду – 9 878. Судом винесено 528 постанов.

Загалом, з початку року державні виконавці Мін'юсту стягнули з боржників 1,1 млрд грн аліментів. До відкритого публічного реєстру неплатників аліментів вже внесено близько 200 тисяч боржників.

Нагадаємо, від початку лютого в Україні почали діяти зміни до законодавства, що посилили відповідальність злісних неплатників аліментів на дітей. Зокрема, їм обмежують виїзд за межі України, кермування транспортними засобами, користування зброєю та право на полювання тощо. Для офіційно непрацевлаштованих боржників передбачений новий вид впливу – суспільно корисні роботи, оплату за які буде перераховано на сплату боргу з виплати аліментів.

ВідеоДо 2 років ув’язнення - Міністерство юстиції посилить покарання за несплату аліментів

Три місяці в Україні діють суворі покарання за несплату аліментів. Як результат - майже 830 мільйонів стягнуто на користь українських дітей. Тепер Міністерство юстиції підготувало для злісних неплатників аліментів новий удар. Тим, хто не сплачує аліменти півроку і більше, у Міністерстві юстиції хочуть заборонити обіймати держпосади і навіть балотуватися у депутати. Крім того, пропонують зміни й до Кримінального кодексу. Якщо боржник відмовиться виконувати суспільно-корисні роботи, на нього чекатиме 2 роки ув’язнення. Більше про посилені покарання розкаже Станіслав Куценко - начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві

До 2 років ув’язнення - Міністерство юстиції посилить покарання за несплату аліментів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції