В Україні майже на 1,2 тисячі поменшало офіційних мільйонерів. Інфографіка

Половина мільйонерів мешкає в Києві.

В Україні проживає 3504 офіційні мільйонери, які задекларували свої доходи понад 1 млн грн.

Такі дані за 2016 рік наводить Державна фіскальна служба. Позаторік в Україні було на 1180 мільйонерів (25%) більше – 4684 особи.

Незважаючи на зменшення кількості мільйонерів, загальні суми їхніх доходів порівняно з позаминулим роком зросли на 13%, або на 3,2 млрд грн.

"Більшість громадян, які задекларували понад один мільйон гривень, обліковуються у Києві – 1686. У Харківській області нараховується 287 мільйонерів, Дніпропетровській – 216, Одеській – 211", – розповів виконувач обов'язків голови ДФС Мирослав Продан.

Загалом протягом цьогорічної кампанії декларації про майновий стан і доходи подали майже 513 тис. українців. Найактивніше свої доходи декларували мешканці Запорізької (50 тис. осіб), Одеської (майже 46 тис. осіб), Миколаївської (44 тис. осіб) та Дніпропетровської (майже 38 тис. осіб) областей. Загальна сума задекларованих доходів становить 50,8 млрд грн., що на 1,4 млрд грн (на 4% більше), ніж за позаминулий рік.

Правом на податкову знижку скористалися понад 65 тис. осіб. Їм буде повернуто з бюджету 110,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

мільйонери, інфографіка
ТСН.ua

Найбагатші держслужбовці України за деклараціями 2016 року

Майже мільйон посадовців відзвітували про свої статки за минулий рік. Це вдвічі більше, ніж у 2015 році. Але ще жодної декларації у Нацагенстві із запобігання корупції не перевірили. Наразі там лише проводять перший масштабний аналіз. Розпочали з Кабміну. Водночас, незалежні аналітики на замовлення ТСН за добу порахували міністерські заробітки. Лише готівкою чи у банках у них 289 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: