Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні може здешевшати цукор – Рада скасувала держрегулювання галузі

Парламент скасував регулювання мінімальної ціни.

Цукор може подешевшати. Причин цьому кілька – Верховна Рада скасувала держрегулювання мінімальної ціни та квоти на продаж цієї продукції на внутрішньому ринку.

За відповідний законопроект у повторному другому читанні проголосували 263 народні депутати, передає УНІАН.

Цей документ визнає недійсними норми закону "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру", якими обмежуються поставки цукру на внутрішній ринок і встановлюються мінімальні ціни на цукор і цукровий буряк.

"Встановлена мінімальна ціна до 1 вересня на реалізацію цукрових буряків була 11,2 гривні, а сьогодні реалізаційна ціна на ринку 10,5 гривні. Тобто виробники не можуть реалізовувати продукцію, бо є постанова Кабміну, яка забороняє продавати за нижчою ціною. Це нонсенс", - сказав заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики Григорій Заболотний, представляючи законопроект.

Він зазначив, що в цій редакції документа комітет відхилив поправку щодо нульового мита на обладнання для виробництва цукрових буряків, оскільки вона викликала незгоду багатьох депутатів.

ВідеоЧи варто замінювати цукор медом

Останнім часом все більше людей відмовляються від цукру на користь меду. П’ють чай із медом замість цукру. Додають мед замість цукру в домашню випічку. Мовляв, це і корисніше, і менш калорійно. То чи варто замінювати цукор медом - розкаже Гліб Репіч.

Чи варто замінювати цукор медом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції