В Україні переглянуть будівельні норми

Мінрегіонбуд спільно із зацікавленими міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади повинен до 2016 року переглянути будівельні норми колишнього Радянського Союзу.

Кабінет міністрів затвердив план заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики з нормативного забезпечення будівництва в країні на період до 2015 року.

Згідно з урядовим розпорядженням №1982-р від 12 жовтня 2010 року, уряд доручив міністерству регіонального розвитку та будівництва до 2013 року переглянути держстандарти колишнього Радянського Союзу (з відміткою ГОСТ) у сфері будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

Також Мінрегіонбуд спільно із зацікавленими міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади повинен до 2016 року переглянути будівельні норми і правила колишнього Радянського Союзу (з відмітками СНіП і СН).

Мінрегіонбуд повинен також ініціювати прийняття до 2016 року Міжурядовою радою із співробітництва в будівельній діяльності держав-учасниць СНД Рамкової двосторонньої угоди про взаємне визнання державами результатів роботи з оцінки відповідності будівельних виробів.

План також передбачає впровадження системи державних будівельних норм і стандартів, які діятимуть до завершення гармонізації нормативної бази з питань будівництва з нормативною базою ЄС; підвищення питомої ваги до 30% стандартів, гармонізованих зі стандартами КС і інше.

Як повідомлялося, 14 липня 2010 року Кабмін затвердив Концепцію реалізації державної політики з нормативного забезпечення будівництва в країні на період до 2015 року.

Нині в Україні діє близько 1,3 тис. нормативних документів державного рівня, при цьому близько половини припадає на документи колишнього Радянського Союзу, які повинні бути переглянуті.

Читайте також:

Під Києвом будуватимуть нові житлові масиви

"Хрущовки" в Києві почнуть зносити з 2011 року

Киянину потрібно збирати гроші на квартиру 20 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: