В Україні підвищили ціни на хліб

В Україні підвищили ціну житньо-пшеничного хліба, вартість якого збільшилася на 11 коп. до 2,76 грн за буханець.

ВАТ "Кременчуцький хлібокомбінат" підвищив вартість соціального хліба, повідомила журналістам у четвер глава правління підприємства Галина Олійник.

За її словами, підвищення стосується тільки житньо-пшеничного хліба, вартість якого збільшилася на 11 коп. до 2,76 грн за буханець.

"Раніше ми випускали житньо-пшеничний хліб Популярний, який робили з борошна другого сорту. Але через його дефіцит, ми почали випікати хліб з борошна першого сорту. Назвали його Бережанський. Це тимчасово, коли ми закупимо борошно другого сорту, повернемося до випуску хліба Популярний, - заявила Олійник.

Разом з тим, вона додала, що надалі уникнути підвищення вартості хліба не вдасться через зростання цін на борошно і газ.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв доручив Міністерству аграрної політики вжити заходів щодо недопущення росту роздрібних цін на хлібопродукцію.

"Закупівельні ціни на зернові вже підстрибнули, і слід вжити заходів щодо недопущення стрибка роздрібних цін на хліб і хлібопродукти протягом цього і наступного року", - сказав Клюєв.

Як повідомляло агентство, депутат Верховної Ради, член фракції Блоку Наша Україна-Народна Самооборона, лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк закликав Кабінет Міністрів вжити заходів щодо продовольчої безпеки у зв'язку з несприятливими погодними умовами і стрибком світових цін на зерно.

Він побоюється, що у випадку, якщо уряд втратить контроль над ситуацією, суттєво подорожчає борошно, хліб і м'ясо-молочні продукти.

Читайте також:

Уряд ввів негласне обмеження на експорт зерна

Восени в Україні подорожчають хліб, молоко і м'ясо

Азаров запевнив, що хліб дорожчати не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: