Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні планують збудувати 4800 км шляхів, 6 портів та 11 логістичних центрів

На втілення проектів потрібно 13 мільярдів євро інвестицій.

У найближчі роки в Україні планують збудувати 4800 кілометрів автомобільних та залізничних шляхів, 6 портів та 11 логістичних центрів. На це потрібно 13 млрд євро інвестицій.

Нині Україна зосереджує зусилля на підготовці інвестиційних проектів, включених до Індикативного інвестиційного плану Транс’європейської транспортної мережі TEN-T. Реалізація цього документа, дія якого віднедавна поширена на країни ініціативи "Східне партнерство", поглибить та зміцнить відносини між ЄС та його сусідами, включаючи Україну.

"У пріоритеті українського уряду – забезпечити реалізацію проектів у межах інвестиційного плану TEN-T і переконатись, що план дій не залишиться лише на папері", – сказала віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з генеральним директором директорату Європейської Комісії з питань мобільності і транспорту Хенріком Хололеєм.

Україна розраховує на підтримку ЄС та якнайшвидше підписання угоди про спільний авіаційний простір. Це дасть додатковий поштовх розвитку української авіаційної галузі, збільшить кількість рейсів і обсяг пасажирських перевезень. Також Україна зацікавлена у розвитку транснаціональних транспортних коридорів та приєднанні до глобальних проектів вдосконалення транспортної інфраструктури.

Хенрік Хололей зазначив, що ЄС зацікавлений бачити Україну як один із можливих транспортних коридорів у важливому логістичному проекті – створенні залізничного транспортного коридору між Європою та Китаєм в обхід Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції