В Україні почали видавати кредити в російських рублях

Ставка "Сбербанку России" по автокредитах складе 14 відсотків річних (плюс одноразова комісія 2%), тоді як по аналогічних позиках в гривнях – 21% річних.

"Сбербанк России" запустив авто- та іпотечне кредитування в російських рублях в Україні, проігнорувавши видачу позик в доларах і євро.

Ставка "Сбербанку" по автокредитах складе 14 відсотків річних (плюс одноразова комісія 2%), тоді як по аналогічних позиках в гривнях – 21% річних, пише газета "Коммерсант - Украина".

Кредит в "Сбербанку" можна отримати на п'ять років при сплаті 30 відсотків від заставної вартості автомобіля. При отриманні кредиту на купівлю нерухомості на строк до 20 років мінімальний первинний внесок по кредиту складе 40 відсотків, а ставка - 14,5 відсотка річних.

Досі в Україні випадки кредитування в рублях були одиничними. За даними НБУ, з 2006 по 2010 рік об'єм таких кредитів фізособам складав приблизно мільйон гривень (4 мільйони рублів).

У "Сбербанку" відмічають, що коливання гривні до рубля за останні п'ять років не перевищували 20%. При цьому долар в Україні з жовтня 2008 року подорожчав на 63,5 відсотка, а євро - на 52,5 %.

Читайте також:

Сбербанк Росії порадив Україні провести реформу освіти

В Україні заборонять кредитні спілки

Через кредити країни кожен українець заборгував по 8 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: