Перейти до змісту
В Україні починається опалювальний сезон: де і коли тепло з'явиться у квартирах

В Україні починається опалювальний сезон: де і коли тепло з'явиться у квартирах

Зазвичай, старт опалювального сезону починається 15 жовтня.

В Україні починається опалювальний сезон. Зазвичай, тепло у батареях з'являється 15 жовтня, але все залежить від температури повітря та рішення місцевої влади.

Де сьогодні таки з'явиться тепло, а де старт ополювального сезону поки перенесли - у сюжеті Сніданку з 1+1.

За нормами, теплопостачання до будинків розпочнуть подавати, коли середня добова температура опуститься нижче за вісім градусів. До шкіл, садочків і лікарень — нижче за 16.

У Рівному від 15 жовтня стартує опалювальний сезон. Спочатку планували зробити це у понеділок, але прогноз змінився, а тому сьогодні ввечері тепло буде вже у рівненських лікарнях і пологових. За день-два гаряча вода буде вже в батареях всіх осель міста. Крім того, сьогодні пустять тепло в Харкові та Хмельницькому, від завтра – у Сумах.

Лише готуються відкривати труби тепловики Львова та Луцька. Вони відкрутять вентилі, орієнтовно лише від понеділка.

Відео Опалювальний сезон: де вже сьогодні мають пустити тепло

Сьогодні – 15 жовтня – українське національне свято. День теплих батарей. День, коли зазвичай починається опалювальний сезон. За нормами теплопостачання до будинків розпочнуть подавати тепло, коли середня добова температура опуститься нижче за вісім градусів. До шкіл, садочків і лікарень — нижче за 16. Де вже стартує опалювальний сезон, а де до нього ще тільки готуються – розкаже кореспондент Петро Кузик.

Опалювальний сезон: де вже сьогодні мають пустити тепло

У Києві ж заявляють, що столичні котельні теж готові. Щоправда чекають на похолодання. За їхніми словами, якщо три дні триматиметься низька температура, то тепло таки дадуть. Так само й в інших містах країни. Чи відкривати вентилі чи ні, вирішуватиме кожна міська влада індивідуально, орієнтуючись на температуру за вікном.

Що стосується ціни, то експерти прогнозують, що вартість тепла в Україні принаймні до лютого піднвищуватись не буде. Крім того, є можливість зекономити сімейний бюджет, оформивши субсидію. Родинам, які отримували її торік, заново оформлювати нічого не потрібно. Субсидію переоформлять автоматично.

Отримати фінансову допомогу на сплату комірних можуть і ті, кого звільнили під час карантину. Але потрібно бути на обліку в службі зайнятості, а також розраховувати на субсидію можна, якщо витрата родини на комуналку перевищує 15% її доходу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин