В Україні подешевшало пальне

Найбільша мережа українських АЗС знизила ціни на дизельне паливо.

Мережа АЗС найбільшого вітчизняного оператора ринку нафтопродуктів "Укрнафта" почала знижувати ціни.

За даними Міненерго, в середу, 25 травня, в Україні на усіх автозаправних станціях цієї мережі подешевшав дизель, передає ЛІГАБізнесІнформ.

У Міненерго вважають, що цей приклад наслідуватимуть інші оператори ринку, оскільки впродовж останніх двох тижнів на світовому ринку спостерігається тенденція до зниження цін на нафту.

Нагадаємо, що 17 травня 2011 року експертно-аналітична група по опрацюванню питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерго рекомендував трейдерам нафтопродуктів у зв'язку з надлишком на ринку дизельного палива понизити його вартість до 9,6 грн за літр.

Головуючий на цьому засіданні експертно-аналітичної групи глава Міненерго Юрій Бойко відмітив, що держава зважено підійшла до функціонування ринку - понизило акцизи на паливо і ввело відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Як відмітив Юрій Бойко, важливо, щоб і надалі стосунки між державою і нафтотрейдерами були партнерськими, а домовленості дотримувалися.

Нагадаємо, що наприкінці березня уряд і власники українських НПЗ підписали меморандум про взаємне партнерство. Він передбачає збільшення об'ємів переробки нафти з боку НПЗ і надання державою необхідних для цього умов.

З боку Кабінету міністрів документ підписав голова Міненерго Юрій Бойко, з боку нафтопереробників - голова НАК "Нафтогаз Україна" Євген Бакулін, Вагіт Алекперов ("ЛУКОЙЛ"), Герман Хан ("ТНК-ВР"), Ігор Коломойський ("Нафтохімік Прикарпаття") та Павло Овчаренко ("Укртатнафта").

Читайте також:

В Україні впав попит на бензин

Влітку бензин коштуватиме менше 10 гривень

Український бензин повинен коштувати не більше 7 гривень

Експерти: цінового коридору на пальне в Україні не існує

Міненерго може спровокувати дефіцит бензину в Україні

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: