Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні подорожчали овочі для борщу: майже удвічі виросла вартість капусти

В Україні подорожчали овочі для борщу: майже удвічі виросла вартість капусти

З борщового набору подешевшала лише морква.

Борщовий набір в Україні коштує дорожче ніж у Польщі, повідомив директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Від початку року майже удвічі виросла вартість капусти – від із 8,9 грн до 17,3 грн за кілограм. На понад 27% подорожчала картопля. Зараз кілограм обійдеться у 10,2 грн.

Буряк подорожчав на майже 16% - від 10,9 грн до 12,6 грн. Від початку 2019 року на 10,1% виросла у ціні цибуля – від із 16,8 грн до 18,5 грн.

У борщовому наборі дешевшою на 5% стала морква. Кілограм коштує 11,4 грн, замість 12 грн. Також на понад 3% знизилася у ціні свинина – за кілограм просять 111,6 грн.

Як повідомлялося раніше, експерти порівняли вартість круп у регіонах країни. Найдорожчий продуктовий набір із круп у Київській області – 109 грн, а найдешевший у Тернопільській – 86 грн. Різниця між регіонами становить 23 грн.

Відео Чому в Україні дорожчає головна національна страва - борщ

Червоний борщ - національна страва та кулінарна перлина України. Іноземці, які приїздять в нашу крїну, від борщу в захваті. Але за останній рік він подорожчав, навіть пісний борщ сьогодні дорогий. Скільки коштує в Україні зварити бодай невеличку каструлю борщу та чому в Україні дорожчає головна національна страва? 

Чому в Україні дорожчає головна національна страва - борщ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції