В Україні подорожчав проїзд залізницею

У першому півріччі 2009 року залізничні тарифи збільшують вдруге.

Сьогодні, 1 червня, в Україні знову дорожчають квитки на проїзд в залізничному транспорті. Зокрема, у плацкартних вагонах вартість проїзду зросла на 4,7%, в купейних і СВ - на 7,4%.

Тепер, для того, щоб проїхати, наприклад, відстань у 500 км. в плацкартному вагоні пасажирові необхідно буде заплатити на 3 грн. 44 коп. більше, ніж до подорожчання квитків. У купейному - на 8 грн. 50 коп., СВ - на 38 грн. 16 коп. (без комісійного збору).

У першому півріччі 2009 року залізничні тарифи збільшують вдруге. З 9 березня в плацкартних вагонах вартість проїзду зросла на 4,7%, в купейних і СВ - на 7,4%.

Таким чином, вартість проїзду в цілому збільшилася на 9,5% для плацкартних вагонів і 15% - для купейних і СВ. Втім, тарифи в загальних вагонах Мінтранс поки міняти не має наміру.

Підвищення цін на залізничні квитки в Мінтрансі пояснюють невідповідністю темпів зростання цін на продукцію і ресурси (металопрокат, залізобетонні шпали, запасні частини для рухомого складу, дизельне паливо і електроенергію тощо) темпам підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

Читайте також:

Прогноз: до кінця року долар коштуватиме 9 гривень

Глибинка чекає від Тимошенко бюджетної революції

Більше 100 тисяч безробітних не отримають державної допомоги

Ющенко заборонив Тимошенко продавати державні шахти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: