В Україні подорожчав телефонний зв'язок

Вартість телефонного зв'язку зросла від 10 до 20%.

З сьогоднішнього дня в Україні підвищено абонентну плату за користування телефоном у містах та інших населених пунктах.

Про це йдеться в рішенні Національної комісії з питань регулювання зв`язку (НКРЗ) від 28 квітня, яке сьогодні опубліковане на офіційному сайті Верховної ради.

Це рішення набуває чинності з дня його офіційної публікації.

Згідно з наданою інформацією, підвищено розмір абонентної платні за користування телефонним апаратом: у містах і райцентрах для населення й установ бюджетної сфери з похвилинною оплатою розмов – на 20%, без похвилинної оплати – на 15%; для інших категорій користувачів – на 10%. У селах і селищах міського типу для всіх категорій користувачів розмір абонентної плати за користування телефонним апаратом підвищено на 10%.

Після підвищення тарифів місячна абонентна плата за користування основним телефонним апаратом у містах і райцентрах становить: для бюджетних організацій – 22,52 грн. (без похвилинної оплати) і 16,44 грн. (з похвилинною оплатою); для інших організацій – 33,81 грн. (без похвилинної оплати) і 23,67 грн. (з похвилинною оплатою); для населення – 22,52 грн. (без похвилинної оплати) і 16,44-28,44 грн. (з похвилинною оплатою – залежно від обсягу часу, який не тарифікується).

Місячна абонентна плата за користування основним телефонним апаратом у селах і селищах міського типу після підвищення становить: для населення і бюджетних організацій – 10,02 грн. (без похвилинної оплати розмов) і 8,76 грн. (з похвилинною оплатою); для інших організацій – 15,73 грн. (без похвилинної оплати) і 13,77 грн. (з похвилинною оплатою).

Як повідомили у прес-службі НКРЗ, комісія ухвалила рішення про зміну граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги "з метою скорочення перехресного субсидування послуг місцевого телефонного зв`язку за рахунок інших послуг, а також з метою наближення тарифів на послуги місцевого зв`язку до рівня собівартості".

При цьому, як відзначили в прес-службі, істотною особливістю затверджених граничних тарифів є те, що вони передбачають "не тільки пряме підвищення тарифів", а й дають можливість абонентам "вибирати вигідні для них тарифні плани й умови оплати", оскільки передбачається диференціація розміру абонентної плати й вартості розмов понад встановлений ліміт (часу, що не тарифікується) для абонентів міст і райцентрів з погодинним обліком місцевих розмов залежно від вибраного обсягу часу, що не тарифікується.

За даними НКРЗ, залежно від вибраного тарифного плану, абоненти "матимуть змогу навіть зменшити свої витрати в межах від 3 до 25%".

Всі інші позиції за прейскурантом Граничних тарифів залишаються без змін.

Читайте також:

Тимошенко вимагає знизити ціни на харчі, бо декому вже "дах зірвало"

Чверть українців не користується мобілками

МТС підвищив плату за з`єднання та вартість SMS

Між Китаєм і Росією запрацювала "гаряча" телефонна лінія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: