В Україні подорожчає риба

Подорожчання торкнеться в першу чергу соціальних сортів риби, таких як оселедець, кілька, путасу та ін.

В одній з компаній-імпортерів риби розповіли, що в найближчі місяці в Україні ціни на рибу та рибопродукти підвищаться і будуть залишатися на високому рівні.

Оператори ринку стверджують, що дефіцит пропозиції імпортної продукції внаслідок підвищення її митної вартості з боку Держмитслужби буде основною причиною високих цін, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"По окремих позиціях митна вартість була підвищена від 1,5 до 3 разів у порівнянні з реальними цінами", - відзначив представник компанії-імпортера.

Як повідомляється, подорожчання торкнеться в першу чергу соціальних сортів риби, таких як оселедець, кілька, путасу та ін.

На даний момент реалізатори знаходяться в процесі перегляду цін на імпортну рибу, а деякі сорти вже подорожчали. Зокрема, якщо до 15 грудня, коли ще були старі запаси, роздрібна ціна на оселедець становила 18 гривень, то сьогодні - вже 21 гривню за килограм.

Нагадаємо, днями повідомлялося про очікуване подорожчання ще одного продукту споживання - гречки. У 2011 році відпускна вартість гречки досягне 18-20 гривень за килограм.

Читайте також:

У Чорному морі залишилось лише три види риб

З 2011 року одяг різко подорожчає

Рис подорожчає на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: