В Україні подорожчає спирт, але не горілка

Підвищення цін, яке буде пов'язане із зростанням цін на сировину, енергоносії та суми, які будуть закладені у собівартість спирту підуть на модернізацію заводів.

Державний концерн "Укрспирт", який об'єднує спиртні заводи, підвищує ціни на спирт для проведення модернізації спиртних заводів. Втім, готова продукція, як запевнили виробники не подорожчає.

Про це повідомили представники лікеро-горілчаних компаній.

За словами голови наглядової ради холдингу Global Spirits (ТМ "Хортиця") Євгена Черняка, рішенням Верховної ради спиртові заводи внесено до переліку підприємств, що не підлягають приватизації.

"Держконцерн внесено до списку підприємств, приватизація яких заборонена, і у нас фактично немає іншого варіанту, як підтримувати власними коштами модернізацію держконцерну", - сказав він.

Прес-служба ЛГЗ "Хортиця" повідомила, що на 1 січня 2011 року ціна на спирт класу "люкс" в Україні становила приблизно 115 грн. за літр, а протягом півроку має бути підвищена до 120 грн. за літр.

"Можливе підвищення цін (на спирт), яке буде пов'язане із зростанням цін на сировину, енергоносії, як і ті суми, які будуть закладені у собівартість спирту і підуть саме на модернізацію і реконструкцію заводів, - це все дозволить в найближчі два-три роки концерну "Укрспирт" докорінним чином реконструюватися і перебудуватися", - відзначив почесний президент ГК "Олімп" Павло Климець.

Черняк відзначив, що компанії наполягатимуть на модернізації саме тих заводів, які сьогодні є ліквідними.

За його розрахунками, у результаті підвищення цін на спирт горілка подорожчає в середньому на 50 копійок за пляшку, проте компанії не мають наміру підвищувати ціну на готовий продукт.

Нагадаємо, раніше Верховна рада прийняла за основу законопроект, яким забороняється приватизація держпідприємства спиртової і лікерогорілчаної промисловості "Укрспирт".

Читайте також:

Рада заборонила продаж "Укрспирту"

"Укрспирт" почав виробляти біопаливо

У київській мерії почали продавати пиріжки по 2 грн та горілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: