В Україні подорожчають послуги пошти

Послуги поштового зв'язку в Україні подорожчають до кінця поточного року.

Тарифи на послуги поштового зв'язку в Україні можуть вирости вже в поточному році. Про це повідомив голова Національної комісії регулювання зв'язку (НКРЗ) Петро Яцук.

За словами глави регулятора, монополіст на ринку поштового зв'язку державне підприємство "Укрпошта" надало НКРЗ конкретні пропозиції з цього питання, і нині економічне управління відомства готує відповідні розрахунки.

Яцук не повідомив, наскільки можуть вирости тарифи, відмітивши, що це залежатиме від низки показників (темпів інфляції, собівартості послуг "Укрпошти" та інше).

Голова комісії додав, що нинішні низькі тарифи дуже негативно відбиваються на бізнес-процесах "Укрпошти". За даними НКРЗ, підприємство недовиконує фінансовий план на поточний рік.

Затверджений урядом фінплан "Укрпошти" на 2011 рік передбачає отримання валового доходу у розмірі 5,2 мільярдів гривень і чистого прибутку у розмірі 34 мільйонів гривень.

Згідно із законом "Про поштовий зв'язок" НКРЗ формує цінову політику і регулює тарифи на послуги поштового зв'язку.

Нагадаємо, що 1 травня НРКЗ підвищила тарифи на телефонний зв'язок. Абонплата за місцеву фіксовану телефонію зросла на 10% для телефонів без погодинної оплати і на 25% - для телефонів з погодинною оплатою.

Читайте також:

З 1 травня телефонні розмови подорожчали

Лист подолав шість миль за 27 років

Тарифи на електроенергію для населення піднімуть двічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: