В Україні знову подорожчають цигарки

Законом, який ухвалила ВР, передбачено підвищити до 36% ставки акцизного збору у відсотках до обороту реалізації товару на сигарети.

Верховна рада підвищила ставки акцизного збору на тютюнові вироби.

Про це йдеться в ухвалених депутатами змінах до держбюджету-2009.

Цим законом передбачено підвищити до 36% ставки акцизного збору в відсотках до обороту реалізації товару на сигари, включаючи сигари з відрізними кінцями, і сигарили, сигарети без фільтру, цигарки, сигарети з фільтром, тютюн і замінники тютюну.

Також підвищено акцизи на тютюн "гомогенізований" або "відновлений", тютюнові екстракти та есенції, тютюн для куріння, жувальний і нюхальний тютюн.

Крім того, передбачається, що ставки акцизного збору в твердих сумах із одиниці реалізованого товару становитимуть на сигари, включаючи сигари з відрізними кінцями, й сигарили (тонкі сигари), - 80 грн. за 100 шт.

На сигарети без фільтру, цигарки - 44 грн. за 1000 шт., на сигарети з фільтром - 80 грн. за 1000 шт., тютюн і замінники тютюну.

Тютюн "гомогенізований" або "відновлений", тютюнові екстракти та есенції - 31 грн. за 1 кг, на тютюн для куріння, із вмістом або без вмісту замінників, - 44 грн. за 1 кг, на жувальний і нюхальний тютюн - 12,50 грн. за 1 кг.

Крім того, податкове зобов`язання зі сплати акцизного збору за кожну власну назву сигарет, що обчислюється одночасно зі ставками у відсотках до обороту від продажів і в твердих сумах із одиниці реалізованого товару, не може бути менше 62 грн. за 1000 штук сигарет без фільтру, цигарок і 130 грн. за 1000 штук сигарет із фільтром.

Закон набирає чинності з моменту публікації.

Нагадаємо, Верховна рада 22 жовтня ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2009 рік".

За проголосували 235 із 441 народного депутата, зареєстрованого у сесійній залі.

Під час першої спроби голосування за даний закон ВР не змогла його ухвалити, оскільки проголосували лише 208 (при необхідних 226 – ред.) із 438 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Читайте також:

Рада з другої спроби внесла зміни до бюджету-2009

Верховна рада кинула бюджет Тимошенко напризволяще

Ющенко не підпише "антивійськовий" бюджет Тимошенко

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: