В Україні показово відремонтують та обладнають 24 пілотні опорні школи

Фінансову допомогу нададуть США та приватні іноземні компанії.

До початку наступного навчального року в Україні планують створити щонайменше 24 опорні школи – по одному пілотному проекту в кожній області. Ці заклади відремонтують та забезпечать необхідним навчальним обладнанням і технікою.

Фінансову допомогу на реалізацію цих 24 проектів нададуть уряд США, Western NIS Enterprise Fund, компанія "Майкрософт Україна". Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Мета спільних зусиль – надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар'єрного зростання. Ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, в тому числі на створення гарної матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Проводитимуться заходи з енергоефективності (пластикові вікна, утеплення школи). Вже 1 вересня 2016 року оновлені та модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів у цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, загалом у 2016 році планують об'єднати малокомплектні навчальні заклади докупи і створити 100 опорних шкіл. Що це означає, детально читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: