В Україні поновлять пеню за несплату комунальних послуг

Міністр ЖКГ повідомив, що стягнення штрафів буде поновлено з 1 січня 2011 року. Він нагадав, що Верховна рада заборонила стягувати пеню в 1996 році у зв'язку з масовими затримками виплати заробітних плат і пенсій.

Міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич прогнозує поновлення стягнення пені за прострочення оплати житлово-комунальних послуг з 1 січня 2011 року.

"Думаю, що з 1 січня 2011 року пеня повернеться", - сказав міністр.

Зі слів Хіврича, уже підготовлено законопроект щодо поновлення стягнення пені.

Він нагадав, що Верховна рада заборонила стягувати пеню в 1996 році у зв'язку з масовими затримками виплати заробітних плат і пенсій.

Крім того, міністр зазначив, що близько 15% боргів минулих років є безнадійними боргами.

Нагадаємо, 19 липня, віце-прем'єр Сергій Тігіпко на селекторній нараді з керівниками регіонів по виплаті субсидій при підвищенні тарифів за жилкомуслуги і газ повідомив, що Кабінет міністрів має намір ініціювати введення штрафних санкцій для населення за несплату житлово-комунальних послуг.

Втім, вже 23 липня він спростував цю інформацію, і заявив, що вводити штрафні санкції за несплату комунальних послуг не треба.

Як повідомлялося, 14 липня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо підвищення субсидії населенню на оплату житлокомпослуг.

Це рішення уряд прийняв у зв'язку з підвищенням з 1 серпня Національною комісією регулювання електроенергетики роздрібних цін на природний газ для населення в середньому на 50% до 72,54-295,41 коп/куб. м (із ПДВ).

Читайте також:

Тарифи на тепло піднімуть з 15 жовтня

Кабмін передумав вводити штрафи за несплату комунальних послуг

Уряд скасував заборону на підвищення цін на газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: