Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні попри карантин темпи малої приватизації зросли вдвічі - Петрашко

В Україні попри карантин темпи малої приватизації зросли вдвічі - Петрашко

Україна цікава інвесторам у багатьох сферах і має величезний потенціал для залучення інвестицій, запевнив глава Мінекономіки.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України веде перемовини одразу з багатьма інвесторами. Україна цікава інвесторам у багатьох сферах і має величезний потенціал для залучення інвестицій.

Інвестори цікавляться різноманітними секторами, де є перспективні напрямки, де створюється додана вартість. Про це заявив глава Мінекономіки Ігор Петрашко в ефірі одного з телеканалів, у четвер, 25 червня, передає пресслужба відомства.

"Ми ведемо перемовини одразу з багатьма інвесторами. На минулому тижні у нас були перемовини з американськими інвесторами на урядовій платформі ЮкрейнІнвест.  Це 7 великих інвесторів, які готові інвестувати до 50-100 млн доларів на першому етапі", - повідомив він.

Також інвестиції надходять через малу приватизацію, яка попри епідемію коронавірусу в країні, демонструє позитивні результати, зазначив міністр.

"Темпи малої приватизації зросли вдвічі попри карантин. Так, за 5 місяців 2020 року мала приватизація принесла вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року", - сказав Петрашко.

За його даними, від приватизації від Фонду держмайна до бюджету надійшло 500,84 млн грн за січень-травень 2020 року. Для порівняння, у 2019 році державний бюджет отримав 216,8 млн грн за аналогічний період.

Від продажу об'єктів комунальної власності місцевими органами влади у 2020 році додатково отримано 251,6 млн грн. Загалом у бюджети всіх рівнів мала приватизація принесла вже 752,4 млн грн.

Відео Чи буде новий уряд повертати стратегічні об'єкти, заборонені до приватизації

Голова фракції партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко запитала у Дениса Шмигаля про повернення стратегічних об'єктів державі. Більше - у розділі Політика

Чи буде новий уряд повертати стратегічні об'єкти, заборонені до приватизації

Як повідомлялося раніше, вкладати в цінні папери стає вигідніше і не так ризиковано. Депутати ухвалили закон, який спрощує процедуру інвестування. Документ вже готують на підпис президентові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції