Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні приватних підприємців не будуть змушувати встановлювати платіжні термінали

Підприємці не будуть зобов'язані їх купувати, але отримають можливість орендувати такі пристрої.

Мінекономрозвитку зобов'яже продавців і постачальників послуг надавати клієнтам можливість безготівкового розрахунку, але не вимагатимуть обов'язкової установки платіжних терміналів.

Про це інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Постанова зобов'язує продавців і постачальників послуг надати клієнтам можливість оплатити товар або послугу безготівково: або з використанням електронних платіжних засобів і платіжних пристроїв, або через електронні платіжні сервіси", - сказано в повідомленні.

"Це не зобов'язує всіх підприємців встановлювати платіжні термінали. Підприємці можуть організувати розрахунки за допомогою платіжних сервісів, які не вимагають наявності фізичного платіжного пристрою", - заявили в міністерстві.

ВідеоУ Києві з'явилися термінали для купівлі криптовалюти

"Наприклад, оплату можна буде здійснювати через інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, через переказ з карти на карту тощо", - йдеться у повідомленні.

Також постанова спрощує використання звичайних платіжних терміналів: підприємці не будуть зобов'язані їх купувати, але отримають можливість орендувати такі пристрої, або навіть отримати їх безкоштовно на умовах банків-еквайерів.

"Крім того, кілька підприємців можуть використовувати один термінал, адже технологічна можливість здійснення зарахувань на різні рахунки через один пристрій вже давно реалізована виробниками і банками", -  резюмує підприємство.

Також введення обов'язку здійснення безготівкових розрахунків не обмежує підприємців у використанні готівки в межах діючих правил.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції