В Україні призупинили виплату лікарняних та декретних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В бюджет не заклали достатньо коштів.

Фонд соціального страхування призупинив виплату лікарняних та декретних. Про це фонд повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Від учора нарахування не відбуваються через те, що в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. 

Гроші на рахунках соцстрахування є, але виплати за законом поновлять лише тоді, коли Кабмін внесе правки в цьогорічний бюджет. Коли це станеться, у відповідальному Мінсоцполітики поки сказати не можуть.

Нагадаємо, 20 листопада Міністерство соціальної політики України стурбоване можливою спробою рейдерського захоплення Фонду соціального страхування України.

Пізніше, у пресслужбі Фонду Інформація про рейдерське захоплення Фонду соціального страхування України не відповідає дійсності.

Відео Як знайти роботу в декретній відпустці і не потрапити на гачок шахраїв

Часто у професійному і кар’єрному житті жінки наступає пауза. Хоча відкриваємо соцмережі і… Там купа пропозицій заробітку для мами у декретній відпустці. Втім, як поскаржилася на сторінці Сніданку в Instagram наша глядачка, більшість варіантів в інтернеті – шахрайство. Тож ми вирішили перевірити, який підробіток пропонують мамам і які оголошення краще оминати.

Як знайти роботу в декретній відпустці і не потрапити на гачок шахраїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції