Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні різко прискорилося зростання промисловості

Показники за квітень стали більш ніж удвічі кращими, ніж у березні.

У квітні поточного року відбувся стрибок у зростанні промислового виробництва. Такі дані наводить УНІАН із посиланням на Державну службу статистики України.

Без урахування коригування на ефект календарних днів показник квітня склав 5,2% супроти березневого 2,1%. З урахуванням цифри вийшли скромнішими, але все одно вагомими – 4,4% проти 2,7% місяцем раніше.

Лідерами зростання стали виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції, машин і устаткування, фармацевтична галузь, хімічна промисловість і металургія. Падіння в річному вираженні зафіксоване в текстильному виробництві, видобутку кам'яного та бурого вугілля, виробництві електричного обладнання, автотранспортних засобів тощо. Дані Держстату не враховують окуповані території Автономної Республіки Крим, а також окремі райони в Донецькій і Луганській областях.

Відео53 % проданих в Україні товарів 2018 року склала вітчизняна продукція - економічні новини

За даними Держстату, серед продовольчих товарів 81 % - з України, серед непродовольчих – лише третина. Лідер з продажів - яйця. За ними йдуть хлібобулочні вироби, цукор, м'ясо і птиця, вершкове масло, тваринні жири, борошно та безалкогольні напої.  Субсидії живими грошима будуть виплачувати і після закінчення опалювального сезону. В уряді вирішили продовжити експеримент з монетизації допомоги. Нагадаємо, з 12 березня українцям не пенсіонерам почали виплачувати субсидії грошима.  В Україні стрімко подорожчали огірки і подешевшали помідори. Як повідомили фахівці ринку, ціна на огірки стрімко піднялася до 42 гривень за кілограм.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

53 % проданих в Україні товарів 2018 року склала вітчизняна продукція - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції