В Україні середня зарплата виросла на 69 гривень

Найнижчий рівень зарплат зафіксований в Тернопільській області - 1 тис. 487 гривень в місяць. Найвища середня зарплата в Києві - 3 тис. 487 гривень в місяць.

У вересні в порівнянні з серпнем середня зарплата підвищилася на 69 гривень (3%) до 2 тис. 349 гривень в місяць, повідомив Державний комітет статистики

При цьому найнижчий рівень зарплат зафіксований в Тернопільській області - 1 тис. 487 гривень в місяць. Найвища середня зарплата в Києві - 3 тис. 487 гривень в місяць.

Традиційно, більше усіх отримують працівники авіаційного транспорту - у вересні середня зарплата в цій галузі склала 7 тис. 187 гривень. У фінансовому секторі середня зарплата складає 4 тис. 474 гривні.

Найнижчий показник по середніх зарплатах в рибному господарстві - 1 тис. 221 гривня в місяць.

Нагадаємо, в серпні середня заробітна плата знизилася в порівнянні з липнем на 3,7%, або на 87 гривен до 2 тис. 280 гривень в місяць.

Як повідомлялося, в середині жовтня президент Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати". Відтепер українці отримуватимуть зарплати не рідше двох разів на місяць.

Читайте також:

Зарплати українця вистачає лише на півтуалету в Києві

Військовим з грудня заплатять у півтора разу більше

Українці отримуватимуть зарплату двічі на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: