Україна здійснить прорив у рейтингу Doing Business – Кабмін скасував 367 регуляторних актів

Рішення про скасування всіх актів одним пакетом Кабмін ухвалив сьогодні.

На сьогоднішньому засідання уряд одним пакетом скасував 367 регуляторних актів – постанов і рішень, які гальмують процес дерегулювання економіки та поліпшення ділового клімату в Україні.

"Ми сьогодні скасуємо більше 360 різних постанов, різних нормативно-правових актів, які регулювали діяльність бізнесу, підприємництва. Ми будемо все пачками скасовувати", – запевнив прем'єр-міністр Володимир Гройсман перед голосування, яке згодом було одностайним.

Перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов запевнив, що скасування цих регуляторних актів дасть змогу України поліпшити свої позиції в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business одразу на 40 пунктів.

"Рейтинг – це добре. Коли закордонний інвестор дивиться на рейтинг країни з легкості ведення бізнесу – це теж для нього є критерієм прийняття рішень, буде він будувати завод в Україні, чи він буде шукати якусь іншу країну. Це добре. Але важливо, щоб кожен український бізнесмен відчув себе більш вільно, ніж було раніше", – наголосив Гройсман.

"Ідеться про скасування 367 застарілих регуляторних документів. Наприклад, регулювання продажу сіна на ринках. Наші ініціативи для IT-бізнесу: 1) спрощення оренди приміщень для операторів; 2) спрощення введення в експлуатацію легкозбірних конструкцій", – сказав Нефьодов.

Зазначимо, що Україна посіла 80 місце серед 190 країн світу в рейтингу Doing Business-2017, який у жовтні цього року оприлюднив Світовий банк. Це на три пункти краще, ніж було в минулорічному рейтингу.

Нагадаємо, економіка потроху визирає з "тіні" та показує зростання. Прогнози для України читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: