Рівень безробіття в Україні офіційно впав до 2%

Чиновники знову відрапортували про зниження безробіття. У порівнянні з липнем безробітних українців поменшало на майже 37 тисяч.

За даними Держкомстату, в серпні офіційний рівень безробіття в Україні знизився до 2% (в липні нараховувалося 2,2% безробітних серед працездатного населення).

Станом на 1 вересня у Державній службі зайнятості було зареєстровано 569 тисяч 600 людей, з них 465 тисяч 500 отримали державну допомогу з безробіття.

Варто зауважити, що, за офіційними даними, рівень безробіття в Україні постійно знижується, починаючи з лютого місяця. Якщо на початку весни було зареєстровано понад 906 тисяч безробітних, то в квітні вже 808 тисяч, а в червні - 658 тисяч.

Але слід зазначити, що основою для розрахунку офіційних показників безробіття є звітності місцевих центрів зайнятості. А ставати на облік туди безробітні українці не поспішають. Без уваги Держкомстату також залишаються ті громадяни, які перебувають у неоплачуваних відпусках.

Водночас, за прогнозами експертів, восени втратять роботу півмільйона українців. Нову хвилю звільнень та зростання заборгованості із зарплат очікують українські профспілки, які посилаються на дані моніторингу підприємств.

Читайте також:

Восени півмільйона українців втратять роботу

Безробіття в Європі досягло рекордного за 10 років рівня

Глава МВФ: пік світової кризи припаде на 2010 рік

Офіційний курс долара вперше в історії перевищив 8 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: