Перейти до змісту
В Україні створено Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві для "малих" фермерів - Гончарук

Фонд спростить отримання кредитів "малими і середніми" фермерами.

Кабінет міністрів України під час засідання 5 лютого створив Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"Стимулюємо додаткові інвестиції в агропромисловість! Для спрощення отримання кредитів "малими" фермерами, що не мають кредитної історії, уряд створює Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві", - написав він.

За словами Гончарука, бюджет-2020 передбачає 240 млн грн для формування статутного капіталу Фонду, який надасть доступ малим і середнім суб’єктам підприємництва (до 500 гектарів) до банківських кредитів, зменшивши вартість їхнього залучення.

Водночас прем’єр зазначив, що це також мінімізує ризики можливого неповернення кредитів. 

"Малі та середні аграрії зможуть бути повноцінними учасниками ринку завдяки державній підтримці", - резюмував Гончарук.

Відео Кому держава дає доступні кредити та за якими умовами можна отримати позику

Понад 20 тисяч заявок на доступні кредити - власники малого бізнесу масово пішли в банки, щоб узяти позику на розвиток своїх підприємств. Вони можуть отримати до півтора мільйона гривень. Різницю з комерційною ставкою компенсуватиме держава. Які умови отримання дешевих кредитів і кому їх ніколи не дадуть – дивіться далі. Більше читайте тут 

Кому держава дає доступні кредити та за якими умовами можна отримати позику

Нагадаємо, від 1 лютого в Україні запрацювала програма кредитування малого та мікробізнесу, до якої, як сподіваються в уряді, долучаться десятки тисяч українців. У Кабміні кажуть, до програми вже подали заявки 15 тисяч кандидатів, і один підприємець вже навіть отримав кредит

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин