В Україні створили Фонд енергоефективності, на який у бюджеті вже заклали 2 мільярди гривень

Дата публікації
Перегляди
563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні створили Фонд енергоефективності, на який у бюджеті вже заклали 2 мільярди гривень

Фото: facebook/Віталій Кличко

Держпідприємство створили задля підтримки заходів із енергоефективності та енергозбереження.

2018-го року в Україні почне працювати державне підприємство "Фонд енергоефективності", на діяльність якого в держбюджеті передбачили 2 млрд грн.

Відповідний статус підприємства сьогодні, 20 грудня, затвердив уряд на своєму засіданні. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні затвердимо довгоочікуваний статут, довгоочікуваний документ, до якого ми йшли весь 2017 рік, створювали законодавство, працювали з міжнародними партнерами, в тому числі велику підтримку отримували від українського парламенту, - Фонд енергоефективності", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Відповідно до закону "Про Фонд енергоефективності", він створюється з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, в тому числі в житловому секторі.

Фонд може отримувати від урядів, агентств і установ іноземних держав, а також від міжнародних фінансових організацій фінансові внески та допомогу в формі цільових грантів або іншим способом на підставі відповідного договору. Фонд забезпечує незалежний і прозорий окремий облік таких внесків та допомоги відповідно до законодавства України.

Якою буде користь українцям від Фонду енергоефективності, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація