В Україні суттєво скоротилися запаси зерна

Запаси пшениці на цих підприємствах до 1 грудня складали 7,4 млн тонн, ячменю - 2,2 млн тонн, кукурудзи - 6,9 млн тонн і іржі - 0,3 млн тонн.

Державний комітет статистики повідомляє, що запаси зерна в аграрних підприємствах України (окрім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 грудня 2010 року склали 18 млн тонн, що на 14% менше в порівнянні з аналогічною датою 2009 року.

Так, за даними Комітету, запаси пшениці на цих підприємствах до вказаної дати складали 7,4 млн тонн, ячменю - 2,2 млн тонн, кукурудзи - 6,9 млн тонн і іржі - 0,3 млн тонн.

Безпосередньо у аграрних підприємствах запаси зерна до 1 грудня склали 9,2 млн тонн, що на 12% нижче за торішніх, у тому числі пшениці - 3,8 млн тонн, ячменю - 1,4 млн тонн, кукурудзи - 2,9 млн тонн, іржі - 0,1 млн тонн.

Як повідомляють в Держкомстаті, запаси насіння соняшнику до 1 грудня поточного року склали 5,3 млн тонн, що на 13% більше, ніж на аналогічну дату минулого року, у тому числі безпосередньо в агропідприємствах зберігалося 1,6 млн тонн (на 10% менше).

Між тим, зерно для внутрішнього споживання в Україні оцінюється приблизно в 26 млн тонн на рік.

Читайте також:

Казахстан відмовився продавати Росії зерно

Зернотрейдери так і не змогли вивезти зерно з України

Аграрії теж готуються виходити на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: