В Україні ціни на бензин різко "стрибнули" вгору

Експерти переконані, що причиною є автомобільний сезон, який розпочався в Америці, а на світовий ринок пального повернулися спекулянти і барелі почали дорожчати.

На українських АЗС черговий стрибок цін: А-95 подорожчав на 40 копійок.

Подорожчання бензину на всіх автозаправках відбувається по-різному. Експерти пояснюють різнобій об’ємами залишків нафтотрейдерів, а ще - здорожчанням світової нафти.

Експерти переконані, що причиною є автомобільний сезон, який розпочався в Америці, а на світовий ринок пального повернулися спекулянти і барелі почали дорожчати. Залежний український ринок реагує. Але всі по-різному. Першими поміняли цінники трейдери, які завозять готову продукцію з-за кордону.

Вітчизняні виробники переробляють іще відносно дешеву російську нафту. Запаси у всіх різні, тому і з’явився різнобій у вартості.

Упродовж тижня ціна синхронізується і залишиться на відмітці 6.50 грн за літр. Але це не межа. Песимістичний прогноз – до кінця червня - 6,70. Що буде до кінця літа - прогнозувати ніхто не береться.


Українські водії після кожного здорожчання поглядають у бік альтернативних видів пального. Якщо не рапс, то газ.
Держава у ринок поки що не втручається. Ціновий бензиновий коридор Мінпаливенерго 6.30-6.40 уже не витримується.

Рекомендовані ціни переглянуть уже цього тижня. Утім, учасники ринку побоюються урядового регулювання. Враховуючи фактичний початок президентських перегонів. Не виняток, що ціни на паливо використовуватимуть для політичної боротьби.

Читайте також:

В Україні подорожчали телефонні розмови

У серпні в Україні подорожчають пиво та вино

СБУ викрила дві підпільних нафтових свердловини

Інфляція в Україні в травні може досягти річних показників

ВідеоРізко подорожчав бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: