В Україні у вересні інфляція склала 2,9%

Цены на продукти харчування збільшилися на 4,4%, ціни на алкогольні напої і тютюнові вироби виросли на 5,5%, ціни на одяг і взуття - виросли на 0,4%.

В Україні у вересні індекс споживчих цін щодо показників серпня виріс на 2,9%. Про це йдеться в інформації, опублікованій на сайті Держкомстату України.

Ціни на продукти харчування збільшилися на 4,4%, ціни на алкогольні напої і тютюнові вироби виросли на 5,5%, ціни на одяг і взуття - виросли на 0,4%.

Житло, вода, електроенергія, газ і інші види палива подорожчали на 0,2%, предмети побутового вжитку, побутова техніка подорожчали на 0,2%. Ціни на послуги зв'язку у вересні зменшилися на 0,2%.

Індекс споживчих цін у вересні 2010 року до грудня 2009 року склав 7,4%.

У серпні 2010 року індекс споживчих цін щодо показників липня виріс на 1,2%.

Нагадаємо, інфляція в Україні за 8 місяців склала 4,3%. Про це на брифінгу 5 жовтня сказав перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта.

"У минулому році це було 8,2%, а позаминулому – 14,8%. Тобто, показник за 8 місяців є фактично нижчий, ніж середній, який спостерігався за 2002-2009 роки", - зазначив чиновник.

Він додав, що зараз є певні виклики щодо інфляції, особливо на окремі види продовольчих товарів.

"Уряд знає про ці проблеми, ми намагаємося зараз задіяти всі можливі інструменти, насамперед економічні для того, щоб не допустити зростання цін на продовольчі товари, Якщо буде недостатньо економічних – адміністративні і регуляторні заходи, які є в розпорядженні уряду", - зауважив Максюта.

Нагадаємо, за даними експертів аграрного ринку, продукти харчування в Україні щороку дорожчатимуть на 7-8%.

Читайте також:

Взуття в Україні подорожчає вдвічі

Азаров пообіцяв Україні ще три роки кризи

Клюєв пройшовся по ярмарках: картопля подешевшала до 2 грн

Екс-міністр юстиції Франції сплутала інфляцію з феляцією

В Україні зафіксовано найнижчу інфляцію за 8 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: