В Україні від 1 серпня з'явиться ще один спосіб отримати готівку з банківської картки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Національний банк передбачив також застосування суб’єктами господарювання електронних розрахункових документів та електронних фіскальних звітних чеків.

Національний банк України ухвалив рішення, завдяки якому українці зможуть отримувати готівку з банківських карток на касах магазинів, підприємств громадського харчування та послуг, які застосовують термінали для оплати карткою на касі.

Як повідомляє пресслужба НБУ, ці правила почнуть діяти в Україні від 1 серпня 2020.

"З 01 серпня 2020 року держателям електронних платіжних засобів (наприклад, платіжних карток) стане простіше отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій (з відповідною реєстрацією). Для цього Національний банк удосконалив порядок здійснення та обліку цих операцій", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така послуга сприятиме зменшенню тінізації економіки, подальшому розвитку безготівкового сегменту та зростанню фінансової інклюзії громадян загалом. Крім того, регулятор з 1 липня 2020 року розширить можливості суб’єктів господарювання щодо здійснення операцій з переказу готівки у національній валюті через фінансові установи, які отримали ліцензію НБУ. 

Нагадаємо, від 28 квітня без ідентифікації відправника не можна поповнити картку або рахунок готівкою на понад п’ять тисяч гривень. Раніше без паспорта на банківські рахунки можна було покласти втричі більше.

Відео НБУ анонсував появу нової монети номіналом 10 гривень

Нова "десятка" невелика і легка. Нацбанк анонсував появу нових металевих грошей. І хоч виготовлена, як і монети номіналом 1, 2 та 5 із цинкового сплаву, але значно від них відрізнятиметься, адже має більші габаритні розміри.  

НБУ анонсував появу нової монети номіналом 10 гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції