В Україні видадуть вдвічі більше ліцензій на виробництво коштовних металів і каменів

В 2010 році у сфері оберту дорогоцінних металів і коштовних каменів було видано Міністерством фінансів 611 ліцензій.

Міністерство фінансів в І кварталі 2010 року удвічі збільшив видачу ліцензій на виробництво і оборот дорогоцінних металів і каменів до 611 ліцензії.

Зокрема, за перший квартал 2010 року у сфері оберту дорогоцінних металів і коштовних каменів було видано Міністерством фінансів 611 ліцензій, в порівнянні з першим кварталом 2009 року - 264 ліцензії.

Як повідомили у відомстві, 14 ліцензій в I кварталі 2010 року і 5 в I кварталі 2009 року видано по такому напряму діяльності, як виробництво дорогоцінних металів і коштовних каменів, 587 і 257 ліцензій відповідно на виготовлення і торгівлю виробами з дорогоцінних металів і коштовних каменів, і 10 і 2 ліцензії на збір, первинну обробку відходів і лому дорогоцінних металів і коштовних каменів.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів виключив з переліку товарів, експорт яких в 2007 році підлягає ліцензуванню і квотуванню, янтар, діаманти оброблені і необроблені (окрім огранованих із закінченою фінішною обробкою) і дорогоцінні і напівкоштовні камені (тільки ненанизані, неоправлені і незакріплені).

Як повідомлялося, 8 квітня американська компанія Supatcha Resources Inc. (Денвер, штат Колорадо) підписала остаточну угоду про придбання ліцензій на розробку Барлевського та Виноградівського родовищ золота на південному заході України.

Читайте також:

Американці придбали два родовища золота в Україні

Українського виробника золота оголосили банкрутом

Криза в українській металургії минула: виробники збільшують виплавку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: