В Україні відкриється чайна фабрика, в яку європейці інвестували 8,3 млн євро

Це найбільший інвестпроект Unilever з моменту виходу на український ринок. 

Англо-голландська компанія Unilever, яка є однією за найбільших світових постачальників продуктів харчування і побутової хімії, відкриє чайну фабрику в Гостомелі на Київщині. В цю фабрику компанія інвестувала 8,3 млн євро.

Про це йдеться в повідомленні компанії "Unilever Україна", передають "Українські новини".

Це найбільший інвестпроект компанії з моменту виходу на український ринок. Зазначається, що Україна для Unilever - один із пріоритетних ринків збуту в Східній Європі, тому компанія готова інвестувати в розвиток бізнесу у нашій країні.

Планується, що чайна фабрика розпочне свою роботу у другій половині 2016 року.

Портфель продукції Unilever в Україні включає в себе бренди Calve, Knorr, "Бесіда", Brooke Bond і Lipton, "Чорний жемчуг", "Чиста лінія", "Бархатні ручки", "Сто рецептів краси", Clear, Dove, Timotei, Axe , Rexona, Cif, Domestos і Glorix та інші.

Нагадаємо, інвестиції до України у 2015 році надходили з 133 країн світу. Основними інвесторами, на які припадає 83% загального обсягу коштів, залишалися Кіпр, Німеччина, Нідерланди, Російська Федерація, Австрія, Велика Британія, Британські Віргінські Острови, Франція, Швейцарія та Італія. Третина інвестицій припадала на промисловість.

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус повідомив, що у 2016 році нові прямі іноземні інвестиції в економіку України складуть до 5 млрд доларів США. Торік цей показник був на рівні 3 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: