В Україні відкриється філія Чиказької біржі

Україна може стати одним із найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції.

У ході міжнарожної конференції GAFTA, що проходить у Києві, Кабінет міністрів, Нацбанк України та Чиказька товарна біржа підписали меморандум про співпрацю.

Для підписання меморандуму до Києва прибув президент Чиказької товарної біржі Лео Меломед.

Окрему угоду про подальшу співпрацю та умови відкриття філії Чиказької біржі було підписано з президентом української ф'ючерсної біржі Леонідом Козаченком.

"Сьогодні в Україні є всі макроекономічні передумови для створення ефективних ф'ючерсних ринків деривативів. При цьому найбільш підготовленим та перспективним для запровадження такого ринку є сільськогосподарська продукція, і перш за все - зернові культури", - зазначається в прес-релізі української ф'ючерсної біржі.

Наявність ринку деривативів допоможе Україні стати одним з найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції й уникнути недешевих інтервенцій на ринку аграрних товарів.

"Найголовніше, це сприятиме прозорості та передбачуваності цін на аграрну продукцію та підвищить рівень продовольчої безпеки", - додає прес-служба української ф'ючерсної біржі.

Чиказька товарна біржа (Chicago Mercantile Exchange, CME) - американська ф'ючерсна біржа, що базується у місті Чикаго. У 2007 році СМЕ через придбання найстарішої ф'ючерсної біржі світу - Чиказької торгової палати - була об'єднана з нею у найбільший нині діючий торговельний майданчик ф'ючерсами CME Group.

Читайте також:

Аграрії виходитимуть на міжнародні ринки декілька років

Українські аграрії втратять 6 мільярдів через мито на експорт зерна

Найближчими роками світова економіка переживе спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: