В Україні виробили 5 млн тонн рослинної олії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майже всю олію відправляють на експорт.

За 9 місяців маркетингового року в Україні виробили понад 5 мільйонів тонн рослинної олії. Це на 13% більше, ніж за такий період минулого року, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Із загального обсягу на внутрішнє споживання пішло 414 тисяч тонн олії – це майже 10 кілограмів на одну людину. А 95% виробленої олії відправили на експорт. Основні споживачі – Індія, Китай та Нідерланди.

Нагадаємо, 6 березня повідомлялося, що Італія може незабаром бути змушена імпортувати оливкову олію, щоб зупинити різке скорочення її виробництва, оскільки екстремальні погодні явища завдають шкоди врожаю і загрожують дефіцитом одного з найважливіших кулінарних продуктів країни.

ВідеоКредити, виробництво консерв і курс валют - економічні новини

Лише за листопад кредитний портфель вітчизняних банків збільшився майже на півтора відсотки. Фахівці прогнозують: число позик зростатиме і надалі.Антирекорд на овочевому ринку України: лише за 2 перші тижні зими буряк подорожчав на третину. У Національному банку розповіли, як комерційні банки працюватимуть під час новорічних та різдвяних свят. В Україні стали виробляти більше консервованої риби: за рік її число збільшилось на 13 відсотків. Це стосується майже усіх товарних позицій. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Кредити, виробництво консерв і курс валют - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції