В Україні власників Мaybach більше, ніж у Німеччині

Україна - один зі світових лідерів по купівлі автомобілів класу "люкс". У всьому світі - це показник хорошої купівельної спроможності населення.

Україна посіла третє місце у Європі по загальній кількості автомобілів класу "люкс". На першому і другому місці знаходяться Німеччина і Росія, повідомив керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, представляючи книгу "Україна у світі. Цікава статистика".

"Кількість офіційних дилерів автомобілів класу "люкс" в державі - це показник хорошої купівельної спроможності, а також кількості багатих людей, - говорить Ніко Ланге. - Проте по кількості представництв одного з найдорожчих автомобілів у світі ("Мaybach") Україна випередила Німеччину (чотири представництва проти трьох)".

За його словами, такі дані дуже красномовні на тлі результатів інших досліджень, представлених в книзі. Так, наприклад, по рівню інфляції (8,2% Україна знаходиться на першому місці в Європі, обганяючи навіть Румунію (7, 86%).

Нагадаємо, що офіційний показник інфляції вираховується за застарілою системою часів Радянського Союзу, тому реальний її показник насправді становить 45-50%.

Читайте також:

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

В Україні попит на автомобілі зріс до рекордного рівня

ТОП автомобілів 2010 року за версією Top Gear

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: