В Україні вже наступного року з'явиться власна електронна валюта

Електронні гроші будуть розроблені на основі національної платіжної системи "Простір".

Національний банк України анонсував випуск власної електронної валюти на базі Національної платіжної системи "Простір". Про це під час брифінгу повідомила керівник проектів і програм управління стратегії та реформування банківської системи НБУ Юлія Лях, передає УНІАН.  

За словами представника НБУ, Нацбанк у рамках проекту Cashless economy оцінює можливість створення на базі української платіжної системи "Простір" із застосуванням технології Blockchain інноваційної, високоефективної та гнучкої платформи, на основі якої буде впроваджено українську електронну грошову одиницю.

За словами Лях, проект вже стартував і продовжиться до 2020 року. Перші успіхи вже можна буде побачити у 2017 році. 

Зазначимо, електронні гроші є важливим концептом електронної комерції та електронного урядування. Для користування ними необхідна інфраструктура — комп'ютерні мережі, Інтернет та електронні платіжні сервіси. Згідно з законодавством України випускати електронні гроші може лише Національний банк України.

Нагадаємо, раніше Міністерство доходів і зборів України заявило про посилення контролю за діяльністю платіжних систем та в цілому за операціями із використанням електронних грошей.

ВідеоНові коливання курсу: експерти коментують майбутнє гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: