В України є можливості збільшення обсягів прокачування газу через її територію

Юрій Бойко заявив, що в Україні є технічні можливості збільшення прокачування газу через  територію приблизно на 30 млрд куб. м.

В України є можливості збільшення обсягів прокачування газу через її територію.

Про це міністр палива та енергетики України Юрій Бойко заявив, коментуючи ускладнення відносин РФ і Білорусії в газовій сфері, повідомляє прес-служба Мінпаливенерго.

"У нас є технічні можливості збільшення прокачування газу через нашу територію приблизно на 30 млрд куб. м, але ми не отримували жодних офіційних пропозицій ні від російських партнерів, ні від білоруських колег щодо збільшення прокачування", - зазначив Бойко, додавши, що якщо такі пропозиції надійдуть, вони будуть ретельно вивчені українською стороною.

Він також наголосив, що Україна зацікавлена в тому, щоб газовий конфлікт між Росією і Білорусією був вичерпаний як можна швидше.

"Ще раз заявляю, що наше бажання, щоб конфлікт між двома учасниками був якомога швидше вичерпаний. У всякому разі, ми готові зробити все для того, щоб цей конфлікт вирішився як можна швидше на благо наших народів", - підкреслив Бойко.

Читайте також:

Україна оголосила нейтралітет у "газовій війні" Росії та Білорусі

Україна готова збільшити транзит російського газу в обхід Білорусі

"Газпром" запевнив, що лише він - запорука світлого майбутнього "Нафтогазу"

"Газпром" ще більше урізав постачання газу Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: