В Україні єдиної ціни на газ більше немає: як визначається вартість

В Україні єдиної ціни на газ більше немає: як визначається вартість

"Нафтогаз" пропонує для побутових споживачів обирати між двома газовими тарифними планами.

У зв'язку із новими правилами постачання газу в Україні і завершенням режиму покладення спеціальних обов'язків (ПСО) єдиної ціни на газ більше немає. 

Про це пише пресслужба "Нафтогазу". 

"Кожен постачальник сам визначатиме, за якою ціною продавати газ своїм клієнтам. Своєю чергою, побутові споживачі (фізичні особи) отримали можливість вільно обирати постачальника за рівнем сервісу та тарифним планам", - йдеться в повідомленні. 

Такі правила вступили в дію від 1 серпня. Відтепер побутові споживачі "Нафтогазу" можуть обирати газові тарифні плани. Наразі доступний тариф "Місячний", за яким ціна газу оприлюднюється на початку кожного місяця поставки. Так, у серпні ціна газу - 3,24 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості доставки).

Також у середині серпня можна буде обрати тариф "Річний" з фіксованою ціною на рівні 4,73 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості доставки).

Нагадаємо, від 1 серпня в Україні відкрився ринок природного газу для побутових споживачів. Тепер люди можуть самостійно обрати компанію, у якої і будуть купувати блакитне паливо. 

Відео В Україні почали діяти нові правила постачання газу

В Україні почали діяти нові правила постачання газу. Тепер люди можу самостійно обрати компанію, у якої і будуть купувати блакитне паливо. Подібна схема вже давно працює у Європі, проте чи приживеться вона в Україні – експерти прогнозувати не беруться. Яка ціна на газ очікує українців та чи варто змінювати постачальника газу вже зараз – далі у сюжеті. 

В Україні почали діяти нові правила постачання газу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин