В Україні з'явиться більше газових заправок

Європейський банк реконструкції і розвитку надасть кредит на суму 10 млн дол. українській компанії, яка займається реалізацією зрідженого газу і нафтопродуктів.

Оператор оптового і роздрібного ринку скрапленого газу та нафтопродуктів - компанія "Надія" (Полтавська область), залучила кредит на 10 млн. доларів у Європейському банку реконструкції і розвитку, повідомили у прес-службі українського представництва банку.

"Кредит буде використаний для фінансування інвестиційної програми компанії, що передбачає придбання, будівництво і модернізацію газових і багатопаливних заправних станцій по всій Україні", - ідеться у повідомленні, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Позика дозволить подвоїти пропускну здатність газового терміналу "Надії" у Закарпатській області, розташованого біля кордону України з державами-членами Європейського союзу.

Згідно з повідомленням, співпраця з "Надією" є частиною стратегії ЄБРР, спрямованої на фінансування розвитку та розширення якісних і незалежних роздрібних торговців паливом, а також збільшення конкуренції в цьому секторі.

Компанія "Надія" володіє мережею автогазозаправних станцій під брендом "Пропан-бутан" у Полтавській, Харківській, Сумській, Закарпатській, Донецькій, Запорізькій області та в АРК.

Також компанія володіє мережею багатопаливних автозаправних комплексів, які працюють під брендами "Нафтогаз" і "ТНК" у Полтавській і Сумській областях.

Читайте також:

Завершення конфлікту у Лівії не здешевить нафту

Кабмін дозволив заправкам підвищити ціни на бензин

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: